Simple Podcast (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Name
bo: མིང

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Owner
bo: བདག་པོ

en: Topic
bo: གླེང་གཞི
