Simple Podcast (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Subscribe
bs: Pretplati se

en: Description
bs: Opis

en: Categories
bs: Kategorije

en: Category
bs: Kategorija

en: Name
bs: Ime

en: Contact
bs: Kontakt

en: Topic
bs: Tema
