Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Subscribe
ca: Subscriure's

en: Description
ca: Descripció

en: Category
ca: Categoria

en: Name
ca: Nom

en: Summary
ca: Resum

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Contact
ca: Contacte

en: Owner
ca: Propietari

en: Topic
ca: Tema

en: Explicit
ca: Explícit

en: Copyright
ca: Drets de còpia
