Simple Podcast (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Author
cy: Awdur

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Categories
cy: Categorïau

en: Category
cy: Categori

en: Name
cy: Enw

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Topic
cy: Testun
