Simple Podcast (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Author
da: Forfatter

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Description
da: Beskrivelse

en: Categories
da: Kategorier

en: Category
da: Kategori

en: Name
da: Navn

en: Summary
da: Resumé

en: Email
da: E-mail

en: Contact
da: Kontakt

en: Owner
da: Ejer

en: Topic
da: Emne

en: Podcast Feed
da: Podcast-feed
