Simple Podcast (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Categories
dz: དབྱེ་རིམ་ཚུ།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Topic
dz: གནད་དོན།
