Simple Podcast (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subscribe
el: Εγγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Category
el: Κατηγορία

en: Name
el: Όνομα

en: Summary
el: Περίληψη

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Topic
el: Θέμα

en: Download File
el: Κατέβασμα Αρχείου
