Simple Podcast (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Description
eo: Priskribo

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Category
eo: Kategorio

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Contact
eo: Kontakto

en: Topic
eo: Temo
