Simple Podcast (7.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Author
fil: May akda

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Categories
fil: Mga kategorya

en: Name
fil: Pangalan

en: Contact
fil: Pakikipag-ugnay

en: Topic
fil: Paksa
