Simple Podcast (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Author
fr: Auteur

en: Subscribe
fr: S'abonner

en: Categories
fr: Catégories

en: Category
fr: Catégorie

en: Name
fr: Nom

en: Summary
fr: Résumé

en: Email
fr: Courriel

en: Owner
fr: Propriétaire

en: Topic
fr: Sujet

en: Explicit
fr: Explicite

en: Download File
fr: Télécharger un Fichier

en: Subscribe via RSS
fr: Souscrire via RSS
