Simple Podcast (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Description
gl: Descrición

en: Categories
gl: Categorías

en: Category
gl: Categoría

en: Name
gl: Nome

en: Summary
gl: Resumo

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Owner
gl: Propietario

en: Topic
gl: Tema
