Simple Podcast (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Description
gu: વર્ણન

en: Categories
gu: શ્રેણીઓ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Name
gu: નામ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Contact
gu: સંપર્ક
