Simple Podcast (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (12 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Author
hi: लेखक

en: Subscribe
hi: सदस्यता लें

en: Description
hi: उल्लेख

en: Categories
hi: वर्ग

en: Category
hi: वर्ग

en: Name
hi: नाम

en: Summary
hi: सारांश

en: Email
hi: ईमेल

en: Contact
hi: संपर्क

en: Topic
hi: विषय

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
