Simple Podcast (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Subscribe
hu: Feliratkozás

en: Description
hu: Leírás

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Name
hu: Név

en: Summary
hu: Összegzés

en: Email
hu: E-mail

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Owner
hu: Tulajdonos

en: Topic
hu: Témakör

en: Explicit
hu: Kifejezett

en: Copyright
hu: Szerzői jog

en: Download File
hu: Fájl letöltése

en: Play video
hu: Videó lejátszása
