Simple Podcast (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Subscribe
is: Gerast áskrifandi

en: Description
is: Lýsing

en: Categories
is: Flokkar

en: Category
is: Flokkur

en: Name
is: Nafn

en: Summary
is: Samantekt

en: Email
is: Netfang

en: Contact
is: Tengiliður

en: Owner
is: Eigandi

en: Topic
is: Umræðuefni
