Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Author
ja: 投稿者

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Description
ja: 説明

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Category
ja: カテゴリー

en: Name
ja: 名前

en: Summary
ja: 概要

en: Email
ja: メール

en: Contact
ja: コンタクト

en: Owner
ja: 所有者

en: Topic
ja: トピック

en: Copyright
ja: 著作権
