Simple Podcast (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subscribe
kn: ಚಂದಾದಾರನಾಗು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Categories
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Summary
kn: ಸಾರಾಂಶ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Contact
kn: ಸಂಪರ್ಕ

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Topic
kn: ವಿಷಯ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
