Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subscribe
ku: بەشداربوون

en: Description
ku: دەربارە

en: Categories
ku: هاوپۆلەکان

en: Category
ku: پۆل

en: Name
ku: ناو

en: Summary
ku: کورتە

en: Email
ku: ئیمێل

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Owner
ku: خاوەن

en: Topic
ku: بابەت
