Simple Podcast (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Description
mn: Тайлбар

en: Categories
mn: Ангиллууд

en: Category
mn: Ангилал

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих
