Simple Podcast (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Description
nl: Beschrijving

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category
nl: Categorie

en: Name
nl: Naam

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Email
nl: E-mail

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Topic
nl: Onderwerp

en: Download File
nl: Bestand downloaden
