Simple Podcast (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Description
oc: Descripcion

en: Categories
oc: Categorias

en: Category
oc: Categoria

en: Name
oc: Nom

en: Summary
oc: Resumit

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Contact
oc: Contacte

en: Owner
oc: Proprietari

en: Topic
oc: Subjècte
