Simple Podcast (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Author
fa: نویسنده

en: Description
fa: شرح

en: Category
fa: دسته

en: Name
fa: نام

en: Summary
fa: خلاصه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Contact
fa: تماس

en: Owner
fa: مالک

en: Topic
fa: موضوع
