Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (15 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Author
ru: Автор

en: Subscribe
ru: Подписаться

en: Description
ru: Описание

en: Categories
ru: Категории

en: Category
ru: Категория

en: Name
ru: Название

en: Summary
ru: Сводка

en: Contact
ru: Контакт

en: Owner
ru: Владелец

en: Topic
ru: Тема форума

en: Explicit
ru: Явный

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Download File
ru: Загрузка файла

en: Transcript
ru: Расшифровка
