Simple Podcast (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Subscribe
sl: Naroči me

en: Description
sl: Opis

en: Categories
sl: Kategorije

en: Category
sl: Kategorija

en: Name
sl: Ime

en: Summary
sl: Povzetek

en: Contact
sl: Kontakt

en: Owner
sl: Lastnik

en: Topic
sl: Tematika
