Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Subscribe
ta: சந்தா சேர்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Categories
ta: வகைகள்

en: Category
ta: பிரிவு

en: Name
ta: பெயர்

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Topic
ta: தலைப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
