Simple Podcast (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Author
ur: مصنف

en: Subscribe
ur: رکنیت حاصل کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Email
ur: ای میل
