Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Other
bo: གཞན

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས

en: The item has been deleted.
bo: རྣམ་གྲངས་དེ་སུབ་ཚར།
