Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Item
cs: Položka

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: week
cs: týden

en: Comment
cs: Komentář

en: Items
cs: Položky

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Other
cs: Jiné

en: Save changes
cs: Uložit změny

en: The configuration has been saved.
cs: Nastavení byla uložena.

en: Edit item
cs: Upravit položku

en: Delete item
cs: Smazat položku

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.
