Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Item
lt: Elementas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: week
lt: savaitė

en: Comment
lt: Komentaras

en: Items
lt: Elementai

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Other
lt: Kiti

en: Save changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Delete item
lt: Pašalinti elementus
