Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: Description
mg: Andinindininy

en: Comment
mg: Heviteny
