Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Comment
nn: Kommentar

en: Items
nn: Element

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: Other
nn: Andre

en: Save changes
nn: Lagre endringar
