Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Comment
ps: تبصره

en: Items
ps: توکي

en: Other
ps: نور

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول
