Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Item
sk: Položka

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Comment
sk: Komentár

en: Items
sk: Položky

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Other
sk: Ostatné

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Delete item
sk: Zmazať položku
