Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Comment
sr: Коментар
