Simple Reservation (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Item
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: week
th: สัปดาห์

en: Items
th: จำนวน

en: Other
th: อื่นๆ

en: Save changes
th: บันทึกการเปลี่ยนแปลง
