Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Comment
af: Kommentaar

en: Other
af: Ander

en: by
af: deur
