Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (21 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Item
be: Элемент

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: week
be: тыдзень

en: Comment
be: Каментар

en: Items
be: Элементы

en: Start
be: Пачатак

en: Other
be: Іншыя

en: Save changes
be: Захаваць змены

en: by
be: аўтар

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Previous month
be: Папярэдні месяц

en: Next month
be: Наступны месяц
