Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: by
dz: གིས།

en: Previous month
dz: ཧེ་མམ་གྱི་ཟླཝ།

en: Next month
dz: ཤུལ་མམ་གྱི་ཟླཝ།
