Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Item
el: Αντικείμενο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Name
el: Όνομα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: week
el: εβδομάδα

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Other
el: Άλλο

en: Save changes
el: Αποθήκευση αλλαγών

en: by
el: από

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις
