Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (20 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Item
eu: Elementua

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Items
eu: Elementuak

en: Other
eu: Bestea

en: Save changes
eu: Aldaketak gorde

en: by
eu: nork egina:

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: The item has been deleted.
eu: Elementua ezabatu egin da.

en: Previous month
eu: Aurreko hilabetea

en: Next month
eu: Hurrengo hilabetea
