Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Item
gu: નંગ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Other
gu: અન્ય

en: Save changes
gu: સંપાદનો સાચવો

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
