Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (17 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Item
ku: دانە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Comment
ku: بۆچوون

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Other
ku: هیتر

en: Save changes
ku: پاشەکەوتکردنی گۆڕانکارییەکان

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
