Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Other
my: အခြား

en: About
my: အကြောင်း
