Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ

en: Items
pa: ਆਈਟਮਾਂ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: by
pa: ਵਲੋਂ
