Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Comment
sq: Komenti

en: Items
sq: Elementët

en: Other
sq: Tjetër

en: by
sq: nga

en: About
sq: Informacione

en: Previous month
sq: Muaji paraardhës

en: Next month
sq: Muaji në vazhdim
