Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (17 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Item
te: అంశం

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Description
te: వివరణ

en: Edit
te: మార్చు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: week
te: వారం

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: Items
te: అంశాలు

en: Other
te: ఇతర

en: Save changes
te: మార్పులను భద్రపరచు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
