Simple Reservation (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Name
ug: ئىسىم

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Items
ug: تۈرلەر

en: Other
ug: باشقا

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
