Simple Reservation (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: week
bg: седмица

en: Comment
bg: Коментар

en: Items
bg: Новини

en: Other
bg: Други

en: Save changes
bg: Запази промените

en: by
bg: от
