Simple Reservation (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Item
et: Kirje

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: week
et: nädal

en: Comment
et: Kommentaar

en: Items
et: Kirjed

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Other
et: Muu

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: by
et: postitas

en: About
et: Programmist

en: Delete item
et: Kustuta

en: Uses
et: Kasutab

en: previous month
et: eelmine kuu

en: The item has been deleted.
et: See kirje on kustutatud.

en: Previous month
et: Eelmine kuu
