Simple Reservation (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: week
fi: viikko

en: Comment
fi: Kommentti

en: Items
fi: Aiheet

en: Start
fi: Alkaa

en: End
fi: Päättyy

en: Other
fi: Muu

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: by
fi: Kirjoittanut

en: not available
fi: ei saatavilla

en: About
fi: Tietoja

en: Delete item
fi: Poista rivi

en: Reservation
fi: Varaus

en: Uses
fi: Käyttää

en: previous month
fi: edellinen kuukausi

en: next month
fi: seuraava kuukausi

en: previous week
fi: aikasempi viikko

en: next week
fi: seuraava viikko

en: Start date and time of this reservation.
fi: Varauksen varausajan alku.

en: End date and time of this reservation.
fi: Varauksen loppumisaika.

en: Reservation for the complete day
fi: Tee varaus koko päivälle

en: Enable this reservation if you want to reserve for the whole day. This overwrites the above hour/minute setting.
fi: Valitse tämä valinta, jos haluat tehdä varauksen koko päivälle. Tämä ylikirjoittaa tunnit ja minuutit.

en: The item has been deleted.
fi: Sisältö on poistettu.

en: Add reservation
fi: Tee varaus

en: Edit reservation
fi: Muokkaa varausta

en: Next week
fi: Seuraava viikko

en: Next month
fi: Seuraava kuukausi
